Ceny - 2012

Povinné ručení srovnání pro rok 2012 zcela jistě mají tendenci klesat. Většina nových sazeb pojistného již byla zveřejněna na webových stránkách jednotlivých pojišťoven. Nové ceny povinného ručení online potvrzují řadu zvýhodněných pojistných nabídek. Porovnání cen konkrétních pojišťoven garantují možné úspory až v řádech tisíců korun. Chcete-li letos uspořit alespoň část svých finančních prostředků, využijte některých z nabízených komplexních „ pojistných balíčků“ – případně aktuálně probíhajících slevových akcí.

Porovnání

Najdete-li výhodnější povinné ručení u některé z jiných pojišťoven, než u které jste byli pro rok 2011 pojištěni – není problém změnit danou pojišťovnu a pro následující rok 2012 si vybrat jinou pro Vás s výhodnější pojistnou smlouvou a s nejnižšími cenami pojistného. Pro běžného majitele a provozovatele motorového vozidla by možná bylo časově náročné procházet jednotlivé nabídky konkrétních pojišťoven, proto je jednodušší využít přímo porovnání cen povinného ručení, které je možné najít online. Většina zveřejněných tabulek - ceny pojištění odpovědnosti z provozu vozidel zohledňuje veškeré „ kubatury“ tedy objemy v cm3 motorů. Obsahuje výše pojistného do 1 000 cm3 až nad 2 500 cm3. Díky nejrůznějším bonusům lze uspořit nemalé finanční prostředky v rozsahu od 2 000 Kč až do 6 700 Kč, což v dnešní náročné době má svá pozitiva. Výpočet povinného ručení pro Vaše vozidlo lze provézt online.

Výhodněji

Při porovnávání pojištění odpovědnosti z provozu vozidel je vhodné nevycházet jen z nejlevnějšího povinného ručení, ale velice podstatné jsou výše limitů plnění při pojistné události a třeba kvalita doplňkových služeb – jako je například připojištění skla, pojištění pokut nebo úroveň asistenčních služeb apod.

Povinné ručení srovnání vám vybere nejvhodnější nabídku, povinné ručení pro malotraktory a motokáry, vyberte si levné povinné ručení